fbpx

MY SOM STOND

Szukasz “szkolenia Katowice”? Tutaj znajdziesz szkolenia dla firm, które odbywają się w stolicy Górnego Śląska.

Szkolenie sprzedażowe, menedżerskie czy inne?

Jakiego szkolenia szukasz?

Szkolenie otwarte

Akademia Sprzedaży B2B
 • 2 dni praktycznych warsztatów
 • szkolenie otwarte w Katowicach
 • kameralna grupa

Szkolenie otwarte

Nawigator Menedżera
 • 2 dni praktycznych warsztatów
 • szkolenie otwarte w Katowicach
 • kameralna grupa

Szkolenie dedykowane

Dowolny temat
 • miejsce: do ustalenia
 • termin: do ustalenia
 • wycena: do ustalenia
Psychologia decyzji zakupowej - jak kupuje klient
Akademia sprzedaży B2B i Nawigator Menedżera

Szukasz szkolenia w Katowicach? Sprawdź nasze szkolenia otwarte.

Ciekawy warsztat

Zajęcia prowadzone będą w formie angażujących warsztatów. Ważnym elementem szkolenia są dyskusje, sesje pytań i networking.

Elastyczna oferta

Możesz kupić udział w samym szkoleniu lub szkolenie z dodatkowymi bonusami. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Wygoda

Szkolenie odbędzie się w Hola Hotel Katowice. Na miejscu czeka na Ciebie kawa, lunch oraz parking.

Doświadczony trener

Szkolenia w Katowicach poprowadzi Agnieszka Śmiejka - trener sprzedaży B2B z 18 letnim doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym.

Praktyka

Skupimy się wyłącznie na praktycznych aspektach sprzedaży B2B. Przeanalizujemy ciekawe przykłady i omówimy tylko to, co sprawdza się w polskich realiach.

Upusty

Przy zakupie grupowym (dla minimum 3 osób) zaproponujemy atrakcyjne warunki finansowe.

Akademia sprzedaży B2B i Nawigator Menedżera

Szkolenia Katowice - nasz standard:

Tutaj szkolimy

Hola Hotel Katowice (dawniej Park Inn by Radisson Katowice)

Bytkowska 1a, Katowice 40-147, Polska

 

Wskazówki dla osób dojeżdżających samochodem: dobry dojazd z DTŚ, okolice “wieży telewizyjnej”. Parking znajduje się za hotelem, na terenie dawnych Międzynarodowych Targów Katowickich. Miejsce to nie jest objęte Katowicką Strefą Płatnego Parkowania.

Wskazówki dla osób dojeżdżających komunikacją miejską: w pobliżu hotelu znajduje się przystanek autobusowy Katowice Bytkowska Centrum Targowe.

Z przystanku Katowice Dworzec dojazd linią autobusową 0, 50, 110. Z przystanku Katowice Sokolska dojazd linią autobusową 0, 30, 50, 110, 168, 296.

Szkolenia Katowice - po godzinach

Katowice to miasto, które w ostatnich latach dynamicznie się zmienia. Biorąc udział w szkoleniu w Katowiach masz niesamowitą okazję, aby odkryć jego nową odsłonę. Zapraszamy Cię do tego, abyś czas po szkoleniu poświęcił na odkrycie kilku lokalnych perełek.

Park Śląski

Jeden z największych parków w Europie. To tutaj mieści się Planetarium Śląskie, Skansen, Ogród Zoologiczny, Stadion Śląski i park rozrywki Legendia. Aby zwiedzić Park wystarczy, że wyjdziesz z hotelu.

Nikiszowiec

Zabytkowe osiedle wybudowane ponad 100 lat temu dla górników kopalni  „Giesche”. Ta niezwykła dzielnica Katowic, pełna oryginalnej zabudowy (tzw. familoków) pozwoli odkryć Ci klimat i smaki Górnego Śląska.

Strefa Kultury

Serce kulturalno-rozrywkowe miasta. To właśnie tutaj znajduje się legendarny Spodek, sala NOSPR, Muzeum Śląskie w Katowicach oraz Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Jeżeli dopisze pogoda, to koniecznie skorzystaj z platformy widokowej.

Podsumowanie 2023

Najpopularniejsze szkolenia w Katowicach

Uff…! Kolejny, 18,  sezon szkoleniowy za nami.  W tym wpisie ujawnimy, jakie aktualnie są najpopularniejsze szkolenia w Katowicach i na jakie rozwiązania najczęściej decydowali się nasi klienci.

Na to decydowali się nasi klienci

Szkolenia Katowice - podsumowanie

810

Szkolenia zamknięte

240

Szkolenia otwarte

Najczęściej wybieraną formą szkoleń w sezonie 2023 były dedykowane szkolenia sprzedażowe, czyli zajęcia organizowane dla sprzedawców jednej firmy. Takie szkolenia najczęściej organizowane były w siedzibie klienta, dużo rzadziej były to szkolenia wyjazdowe lub szkolenia online.

Pomimo pandemii udało się zorganizować także szkolenia otwarte. Pierwszy raz wszystkie otwarte szkolenia sprzedażowe organizowane były na platformie online. Wyjątkowo sporym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia z technik sprzedaży. W mijającym sezonie to szkolenie dla handlowców miało aż 5 edycji.

540

Szkolenia stacjonarne

510

Szkolenia online

Największy wpływ pandemii na rynek szkoleń widać we wzroście zainteresowania szkoleniami online. Już od kilku lat mamy w swojej ofercie szkolenia online dla sprzedawców, ale klienci dość nieufnie odnosili się do takiej formy zajęć. Dopiero teraz, po wielu miesiącach pracy zdalnej, klienci są bardziej otwarci na takie szkolenia.

W rywalizacji szkolenia stacjonarne kontra szkolenia online dla sprzedawców nadal oczywiście wygrywają tradycyjne spotkania, natomiast szkolenia online odnotowały u nas ponad 150% wzrost.

930

Szkolenia komercyjne

120

Szkolenia dofinansowane

Zdecydowana większość firm decyduje się na sfinansowanie szkolenia dla handlowców z własnych środków. Jednak spora część naszych klientów zorganizowała szkolenie, dzięki uzyskaniu dofinansowania. W takich przypadkach, razem z naszymi partnerami zewnętrznymi, pomagaliśmy w zdobyciu finansowania.

Dofinansowanie do szkoleń ze sprzedaży najczęściej można uzyskać od katowickich Operatorów, którzy rozdysponowują środki Bazy Usług Rozwojowych lub ze środków Powiatowych Urzędów Pracy. Aby uzyskać dofinansowanie należy spełnić warunki formalne oraz – niestety – mieć sporo szczęścia przy składaniu wniosku.

Nad tym najczęściej pracujemy

Szkolenia Katowice - tematy:

 • Techniki sprzedaży (nowoczesne techniki sprzedaży, techniki sprzedaży w sklepie stacjonarnym, techniki sprzedaży B2B, telemarketing)
 • Profesjonalna obsługa klienta (obsługa trudnego klienta, obsługa klienta w sklepie online, profesjonalna komunikacja z klientem)
 • Negocjacje biznesowe
 • Zarządzanie zespołem handlowym
 • Prospecting – cold calling (telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów)
 • Współpraca i komunikacja w zespole sprzedażowym
 • Akademia Menedżera Sprzedaży
 • Prospecting – LinkedIn (pozyskiwanie klientów w social media)
 • Zarządzanie czasem w pracy sprzedawcy

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

Szkolenie otwarte online

Prospecting i cold calling od A do Z

9/07/2024

Szkolenie otwarte online

Negocjacje Biznesowe

19/08/2024