Oferta szkoleniowa SPS

Nasza oferta szkoleń dla handlowców zbudowana jest z kilku różnych rozwiązań organizacyjnych. Do wyboru masz szkolenia otwarte i zamknięte, szkolenia grupowe i coaching, szkolenia online i stacjonarne. Dzięki takiemu wyborowi znajdziesz tutaj opcję najlepszą dla siebie.

W tym miejscu znajdziesz jedynie krótką prezentację naszej oferty szkoleniowej. Aby poznać szczegóły przejdź na kolejne podstrony serwisu.

Dedykowane szkolenia - oferta

Szkolenia zamknięte - oferta szkoleniowa dla średnich i dużych firm

Szkolenia zamknięte (zwane też dedykowanymi) to kluczowy element naszej oferty szkoleniowej.  Szkolenia dla sprzedawców w tej formie to zajęcia, w których uczestniczą wyłącznie pracownicy Twojej firmy. Tego typu rozwiązanie rekomendujemy przedsiębiorstwom, które posiadają co najmniej kilkuosobowe działy handlowe. W takim przypadku szkolenie całego działu jest najbardziej efektywne pod kątem rozwoju sprzedaży i standaryzacji działań handlowców.

Jak to działa w praktyce? Ty określasz interesujący Cię temat lub wskazujesz problem, który chcesz rozwiązać. My przygotowujemy dedykowany program, który pasuje do Twoich potrzeb i specyfiki Twojej sprzedaży. Następnie dogrywamy miejsce, formę zajęć i termin spotkania.

Organizacja szkolenia zamkniętego

Psychologia decyzji zakupowej - jak kupuje klient

MIEJSCE

Zajęcia mogą odbyć się w siedzibie Twojej firmy lub w wirtualnej sali szkoleniowej.

TERMIN

Termin ustalimy indywidualnie. Szkolenie dla sprzedawców Twojej firmy może odbyć się nawet w weekend.

CZĘSTOTLIWOŚĆ

Możemy zorganizować 1 spotkanie lub pracować cyklicznie

WYCENA

Cena dedykowanego szkolenia dla sprzedawców uzależniona jest od kilku czynników. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę.

5 powodów, aby zapytać nas o ofertę szkoleniową

BONUSY

Korzystając z naszych dedykowanych szkoleń dla sprzedawców otrzymasz również vouchery na szkolenia otwarte.

2w1

Nie szkolimy samych handlowców. Wsparciem obejmiemy również przełożonego, który dowie się, co powinien zrobić po szkoleniu, aby dzięki niemu zwiększyć sprzedaż.

MATERIAŁY

Uczestnicy szkolenia otrzymają wydrukowane, wysokiej jakości materiały szkoleniowe.

ZAŚWIADCZENIA

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

KONSULTACJE

Przez 14 dni od szkolenia trener jest dostępny dla jego uczestników. W tym czasie mogą zadawać mu pytania lub indywidualnie omówić niektóre kwestie.

Nasi klienci

• Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Badanie potrzeb zakupowych klienta
Otwarte szkolenia - oferta

Szkolenia otwarte - oferta szkoleniowa dla mikro i małych firm

Kompletna oferta szkoleniowa nie może obyć się bez szkoleń otwartych. Czyli takich, w których udział biorą osoby prywatne, a firmy zapisują pojedynczych pracowników.

W przypadku szkoleń otwartych wszystko jest już z góry określone. Ty wybierasz jedynie temat i termin, który najbardziej Ci odpowiada. Zajęcia odbywają się w wirtualnej sali szkoleniowej lub stacjonarnie w Katowicach.

W takich zajęciach udział biorą pracownicy z różnych firm, co jest świetną okazją do spojrzenia na temat szkolenia z różnych perspektyw.

Szkolenia otwarte - formy zajęć

Szkolenia online

Nasza oferta szkoleń otwartych, które prowadzimy w wirtualnej sali szkoleniowej obejmuje kilka różnych tematów.

Szkolenia stacjonarne

"Akademia Sprzedaży B2B" to jedyne stacjonarne szkolenie otwarte w naszej ofercie. To szkolenie organizujemy w Katowicach.

Oferta szkoleń otwartych - programy

Szkolenia sprzedażowe

Telemarketing – jak inicjować kontakt z potencjalnym klientem - szczegóły

Linkedin – jak budować sieć kontaktów biznesowych - szczegóły

Techniki sprzedaży B2B - szczegóły

Negocjacje biznesowe - szczegóły

Profesjonalna obsługa klienta - szczegóły

Obsługa trudnego klienta - szczegóły

Szkolenia menedżerskie

Sekcja w opracowaniu

Szkolenia interpersonalne

Sekcja w opracowaniu

Indywidualne szkolenia - oferta

Indywidualne sesje coachingowe

Sesje coachingowe to ten element naszej oferty szkoleniowej, którą dedykujemy doświadczonym sprzedawcom i menedżerom.

W trakcie sesji coachingu Ty i coach skupicie się na Twoich wyzwaniach sprzedażowych – rozpoznacie przyczyny problemu i wypracujecie rozwiązania wspierające sprzedaż adekwatne dla Twojej firmy. Taka forma pracy jest w 100% dopasowana do Twoich potrzeb, co oznacza, że jej długość, zakres merytoryczny i harmonogram zależą wyłącznie od Ciebie.

Jak widzisz, nasza oferta szkoleniowa jest dość zróżnicowana. Dzięki temu możemy dopasować działania rozwojowe do potrzeb konkretnego zespołu sprzedażowego.

Wiemy też, że wybór firmy szkoleniowej czasem przypomina kupowanie kota w worka. Dlatego, aby ułatwić Ci ten proces, zapraszamy do rozmowy. Spotkajmy się na 20 minutowej rozmowie i przy e-kawie porozmawiajmy o handlowcach, ich targetach oraz naszych patentach na rozwijanie umiejętności sprzedażowych.