fbpx
Inwestycja czy koszt?

Szkolenia biznesowe

Tak, jak nawet najlepszy sprzęt wymaga update’u oprogramowania i regularnego serwisowania, tak nawet najskuteczniejszy dział sprzedażowy musi odbywać regularne szkolenia, by osiągać satysfakcjonujące wyniki. Rynek nieustannie zmienia się, podobnie jak potrzeby klientów i techniki docierania do nich. Sposoby, które były skuteczne jeszcze wczoraj, dziś nie przynoszą wymiernych korzyści. Aby dopasowywać się do bieżących realiów, cykliczne, profesjonalne szkolenia biznesowe są niezbędne. Prowadzone przez praktyków, efektywne (skuteczność mierzona w procentach!) i w pełni dopasowane do potrzeb – takie są sprzedażowe kursy biznesowe oferowane przez Szkołę Profesjonalnej Sprzedaży. Poznaj ofertę i zapisz na szkolenie swoich sprzedawców zanim zrobi to Twoja konkurencja.

Nasza oferta

Szkolenia biznesowe dla firm

W oparciu o wieloletnią praktykę w sprzedaży, wiedzę popartą studiami kierunkowymi oraz doświadczenie w pracy trenera, proponujemy profesjonalne szkolenia biznesowe dla firm w pełni dopasowane tematyką i zakresem do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa. Możemy omówić:

 • nowoczesne techniki sprzedaży,
 • jak rozwiązywać problemy klientów oraz jak zamienić ich złość we wdzięczność,
 • specyfikę telemarketingu,
 • skuteczne metody finalizacji sprzedaży,

a także wiele innych tematów obejmujących obszary, które wymagają zmian w Twojej Firmie. Podczas szkolenia stosowana jest forma warsztatowa – gry i symulacje biznesowe, które angażują cały zespół. To nie sucha teoria, ale wiedza połączona z działaniem. Co ważne, w czasie szkolenia wykorzystywane są przykłady oraz produkty typowe dla Twojej branży. Nie odnosimy się do wyimaginowanych przykładów, ale do konkretnych sytuacji, które mogą zaistnieć lub już się zdarzyły w Twojej Firmie.

Korzyści

Co dają profesjonalne szkolenia biznesowe?

Czasami wydaje się, że każda osoba zatrudniona (taka, która przeszła rekrutację) w dziale sprzedaży, ma naturalne zdolności do prowadzenia rozmów sprzedażowych i będzie osiągała świetne wyniki. Innym razem, można popaść w przekonanie, że skoro dział handlowy tak świetnie sobie radzi, to niczego nie trzeba zmieniać. A jednak tak nie jest. Zawsze jest miejsce na rozwój i profesjonalne szkolenia. Tak samo dla pracownika, który stawia pierwsze kroki w biznesie, jak i dla osoby, która ma kilkunastoletnie doświadczenie. Korzyścią dla obu takich osób jest rozwój. Poprawa kompetencji w zakresie technik sprzedaży, negocjacji, to zwiększenie wydajności zespołu oraz możliwość oczekiwania lepszych wyników. Po wtóre, doświadczonych sprzedawców często dotyka nuda wywołana ciągłymi rozmowami o tych samych produktach, usługach i firmie. Dlatego są skłonni do zmiany pracodawcy. Szkolenia dla biznesu mają na celu przypomnienie najlepszych wartości, jakimi kieruje się firma, ponowne spojrzenie na zalety produktów oraz wzmocnienie więzi z firmą.

Efekty

Profesjonalne szkolenia dla firm

Najbardziej oczekiwanymi efektami, jakie mają przynieść szkolenia biznesowe, jest oczywiście wzrost sprzedaży. Należy się go spodziewać po prawidłowo stosowanych technikach w trakcie rozmów z potencjalnymi klientami, zwiększeniu liczby inicjowanych kontaktów, wzroście liczby wysłanych ofert. Podczas szkoleń handlowcy dowiadują się, jak we właściwy sposób zorganizować sobie pracę, jak ustawiać priorytety. Okazuje się, że w ciągu tego samego dnia można zrobić znacznie więcej. W efekcie, bez zwiększania liczby pracowników oraz bez konieczności nadgodzin, ten sam zespół, jest w stanie wypracować lepsze wyniki niż do tej pory. To czysty zysk z punktu widzenia firmy. Ważne jest również wsparcie poszkoleniowe, czyli możliwość konsultacji konkretnych przypadków w odniesieniu do uzyskanej wiedzy oraz analiza wdrożenia oczekiwanych zmian w zespole. W Szkole Profesjonalnej Sprzedaży monitorujemy skuteczność przeprowadzonych przez nas szkoleń biznesowych, a wyniki są przedstawiane zleceniodawcy.

Sprawdź nasze podejście

Szkolenia biznesowe online

W Szkole Profesjonalnej Sprzedaży rozumiemy realia dzisiejszego świata, wartość każdej minuty, a jednocześnie panujące zagrożenia. Dlatego oferujemy szkolenia biznesowe online, które:

 • oszczędzają czas,
 • redukują koszty szkoleń,
 • są bezpieczniejsze pod względem zdrowotnym dla pracowników oraz szkoleń wyjazdowych.

W działach sprzedażowych nigdy nie ma dobrego czasu na przerwę, dlatego menadżerom tak ciężko wybrać termin dobry na kursy podnoszące kwalifikacje. Nasze szkolenia nie wymagają 2-, 3-dniowego wyjazdu zespołu, a co za tym idzie wykluczenia sporej grupy pracowników z normalnego trybu pracy. Ponadto, koszt szkolenia jest jedynym wydatkiem ponoszonym na podwyższanie umiejętności. W przypadku szkoleń poza siedzibą firmy, należy doliczyć opłaty za transport, diety, noclegi. Ponadto, w specyficznych realiach pandemicznych, troska o zdrowie każdego pracownika jest szczególnie ważna. Ograniczenie bezpośrednich kontaktów ma znaczenie w kontekście zapobiegania rozmaitym chorobom i absencjom pracownika. Szkolenia dla biznesu w wersji online mają dziś znacznie więcej atutów niż stacjonarne. Nowoczesna technologia umożliwia aktywny udział, transmisję w czasie rzeczywistym oraz możliwość porozmawiania wszystkich uczestników ze sobą. W wielu przypadkach, szkolenia biznesowe dla firm prowadzone przez Internet, są także bardziej efektywne, bo osoby biorące w nich udział nie rozpraszają się, np. na kontaktach towarzyskich.

Podsumowanie

Szkolenia biznesowe w Szkole Profesjonalnej Sprzedaży

Jest kilka aspektów, które wyróżniają kursy biznesowe w SPS spośród innych ofert dostępnych na rynku. Są to:

 • doświadczenie – nasi trenerzy są również aktywnymi sprzedawcami o wysokim współczynniku konwersji. Nie mówią w oparciu o teorię, ale przede wszystkim wieloletnią praktykę;
 • dokładna analiza potrzeb i problemów klienta – nie zaczynamy pracy bez poznania działania pracy zespołu, jego mocnych i słabych stron, a także zrozumienia celu, jaki mamy osiągnąć.
 • indywidualne podejście – program szkolenia powstaje w oparciu o konkretne potrzeby danej firmy;
 • efektywność – mierzona w procentach po szkoleniu;
 • wsparcie poszkoleniowe.
Gwarantujemy najwyższą jakość merytoryczną, dobrą atmosferę współpracy, a jednocześnie przystępne ceny szkoleń. Możemy zaręczyć, że wysokość wynagrodzenia jest w pełni adekwatna do poziomu szkoleń. Liczne pozytywne opinie firm, które skorzystały z naszych usług potwierdzają, że jest to dobra decyzja. Aby uzyskać pomoc w realizacji celów biznesowych, skontaktuj się z nami. Razem osiągniemy to, na czym Ci najbardziej zależy.
Sprawdź też

Blog o sprzedaży SPS

SPRAWDŹ NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

Szkolenie otwarte online

Techniki Sprzedaży B2B

22/04/2024

Szkolenie otwarte w Katowicach

Akademia Sprzedaży B2B

6-7/06/2024